INFORMACJA - PRZEDTERMINOWE  WYBORY BURMISTRZA   MIASTA   RACIĄŻ,  ZARZĄDZONE    NA    24   LUTEGO 2013  ROKU odbędą  się w  2  obwodach: > Czytaj więcej:

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Raciążu

z siedzibą w Gminnej Spółdzielni „SCh” w Raciążu ul. Płocka 33 powołanej do przeprowadzenia głosowania w przedterminowych wyborach Burmistrza Miasta Raciąż, zarządzonych na dzień 24 lutego 2013 roku.

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Raciążu

z siedzibą w Miejskim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Raciążu powołanej do przeprowadzenia głosowania w przedterminowych wyborach Burmistrza Miasta Raciąż, zarządzonych na dzień 24 lutego 2013 roku.

PRZEDTERMINOWE WYBORY BURMISTRZA MIASTA RACIĄŻA - niedziela 24.02.2013

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Raciążu z dnia 8 lutego 2013 roku

o zarejestrowanych kandydatach na Burmistrza Miasta Raciąż w wyborach zarządzonych na dzień 24 lutego 2013r.

Informacja Miejskiej Komisji Wyborczej z dnia 6 lutego 2013 roku

Miejska Komisja Wyborcza w Raciążu

Uchwałą nr 5/13 z dnia 5 lutego 2013 roku powołała Obwodowe Komisje Wyborcze.

Uchwała Miejskiej Komisji Wyborczej w Raciążu z dnia 5 lutego 2013r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w przedterminowych wyborach burmistrza Raciąża zarządzonych na dzień 24 lutego 2013r.

Uchwała Miejskiej Komisji Wyborczej w Raciążu z dnia 5 lutego 2013 r.

w sprawie listy kandydatów na Burmistrza Miasta Raciąż w wyborach zarządzonych na dzień 24 lutego 2013 r.

OBWIESZCZENIE Burmistrza Miasta Raciąża z dnia 30 stycznia 2013 roku

Informacja o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych w przedterminowych wyborach Burmistrza Miasta Raciąż zarządzonych na dzień 24 lutego 2013 roku.

INFORMACJA

o uprawnieniach osób niepełnosprawnych uprawnionych do udziału w przedterminowych wyborach Burmistrza Miasta Raciąż w dniu 24 lutego 2013 r.

KOMUNIKAT MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RACIĄŻU z siedzibą w Urzędzie Miejskim w Raciążu, pl. A. Mickiewicza 17 >>>

w sprawie podania do wiadomości publicznej składu komisji, terminu i miejsca przyjmowania zgłoszeń kandydatów na Burmistrza Miasta Raciąż w wyborach przedterminowych zarządzonych na dzień 24 lutego 2013r.

UCHWAŁA NR 3/2013 MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RACIĄŻU z dnia 17 stycznia 2013r. >>>
w sprawie wyboru powołania pełnomocnika ds. obsługi informatycznej

UCHWAŁA NR 2/2013 MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RACIĄŻU z dnia 17 stycznia 2013r. >>>

w sprawie wyboru Zastępcy Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej w Raciążu

UCHWAŁA NR 1/2013 MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RACIĄŻU z dnia 17 stycznia 2013r. >>>

w sprawie wyboru Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej w Raciążu

NFORMACJA KOMISARZA WYBORCZEGO W CIECHANOWIE z dnia 15 stycznia 2013 roku >>>
Skład osobowy Miejskiej Komisji Wyborczej w Raciążu

OBWIESZCZENIE Burmistrza Miasta Raciąża z dnia 10 stycznia 2013 roku >>>
Siedziba Miejskiej Komisji Wyborczej w Raciążu.

INFORMACJA >>>
KOMISARZA WYBORCZEGO W CIECHANOWIE W SPRAWIE TWORZENIA KOMITETÓW WYBORCZYCH W WYBORACH PRZEDTERMINOWYCH WÓJTÓW, BURMISTRZÓW, PREZYDENTA MIASTA W KADENCJI 2010-2014

KOMUNIKAT KOMISARZA WYBORCZEGO W CIECHANOWIE z dnia 07 stycznia 2013 roku >>>
o liczbie mieszkańców Miasta Raciąż

KOMUNIKAT KOMISARZA WYBORCZEGO W CIECHANOWIE z dnia 07 stycznia 2013 roku >>>

w sprawie miejsca i terminu przyjmowania zawiadomień o utworzeniu komitetu wyborczego w przedterminowych wyborach burmistrza Raciąża zarządzonych na dzień 24 lutego 2013 roku.

Komunikat Komisarza Wyborczego w Ciechanowie z dnia 07 stycznia 2013 roku >>>
w sprawie zgłaszania kandydatów do składu osobowego Miejskiej Komisji Wyborczej w Raciążu w przedterminowych wyborach burmistrza Raciąża zarządzonych na dzień 24 lutego 2013 roku.

OBWIESZCZENIE WOJEWODY MAZOWIECKIEGO >>>

w sprawie podania do publicznej wiadomości rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie przedterminowych wyborów burmistrza Raciąża w województwie mazowieckim.